Jauna gabionu siena no Betafence

Iepazīstinam ar inovatīvu un elegantu gabionu sienas versiju. Petrazen atbilst vajadzībām tiem, kas meklē komforta harmoniju un lielisku dizainu.

Zenturo gabionu sienas, ko mēs piedāvājam jau vairākus gadus, ir vienmēr populāras pateicoties to sākotnējajam izskatam un daudzajiem pielietojumiem. Tas bija par iemeslu, kāpēc mēs nolēmām izveidot jaunu sienu līniju, kas nodrošinās mūsu klientiem papildus iespējas.

Petrazen: atšķirīgais ar ko izceļas

Petrazen gabionu sienas ir veidotas no Nylofor F žogu paneļiem ar horizontāliem, plakaniem stieņiem, kas līdzinās stieplēm. Metinātas ar vertikālām stieplēm ik pēc 20 cm, kas nodrošina izcilu paneļu stingrību.

Paneļi ir uzstādīti uz pakaramajiem, kas ir pieskrūvēti stabiem ar pašvītņgriezes skrūvēm. Pakaramie beidzas ar āķiem, uz kuriem stiprinās paneļi. Tas ļauj izmantot mazāku skaitu attāluma turētāju, kas novērš sienas izspiešanos.

Liekot Nylofor F paneļus uz pakaramajiem, tas ievērojami atvieglo gabionu sienas montāžu. Jums vairs nav nepieciešams turēt vai atbalstīt paneļu turpmākajos uzstādīšanas posmos.

Būtisks jauninājums ir multifunkcionālie nerūsējošā tērauda savienotāji, kurus izmanto, lai nostiprinātu divus sienas blakus laidumus. Tie ļauj novietot sienas jebkurā leņķī (arī platā un šaurā leņķī).

Tāpat kā Zenturo gadījumā, sienas var piepildīt ar akmeni, koku vai citiem materiāliem, kas atbilst apkārtnei.

Klusums un privātums

Pateicoties tās unikālajai konstrukcijai PetraZen gabionu siena nodrošina īpašuma iedzīvotāju privātuma sajūtu. To nodrošina pilnīginecaurredzama siena-žogs. Turklāt, šis risinājums slāpē troksni un samazina nepatīkamu smaku iekļūšanu no īpašuma ārpuses.

Detalizētiem parametriem apmeklējiet www.betafence.lv

Montāžas instrukcija ir pieejama šeit