Jauns stadions

SPAL Ferrara komandas stadions ieguva lielāku drošību ar Betafence žogu.

Paolo Mazza ir vieta, kur Itālijas SPAL komandas aizvada savas spēles. Tas ir viens no vecākajiem stadioniem Itālijā. Pagājušajā sezonā komanda pavirzījusies uz Serie B (otrā spēcīgākā līga Itālijā). Lai klubs varētu spēlēt Serie B, tam bija nepieciešams uzlabot savu stadionu, lai tas apmierinātu visus Itālijas futbola līgas (Lega Calcio) prasības.

Pirmkārt, tribīņu ietilpība tika palielināta no 7500 cilvēkiem līdz 8500 un visbeidzot 12500. Vēlviens solis bija papildus apgaismojuma nodrošināšana, kas ļautu spēlēt un pārraidīt spēles arī tumsā.

Drošības standartu sasniegšana

Lega Calcio ļoti stingrās prasības, kad runa ir par skatītāju drošības nodrošināšanu. Viens no standartiem sevī iekļauj tā saukto filtrācijas zonu. Betafence kompānija bija atbildīga par šī risinājuma sagatavošanu daudzos Itālijas stadionos.

Sistēma sevī ietver 12 barjeras un Publifor moduļu paneļus. Tie tika veidoti no betona pamatnes un tērauda paneļiem. Šāda veida struktūra nodrošina izcilu stabilitāti un izturību pret ārējiem bojājumiem. Stadiona drošību nodrošina arī jauns medicīnas centrs, kā arī apsardzes dienesta telpas, tostarp arī policijai.