KĀ AIZSARGĀT KRITISKO INFRASTRUKTŪRU NO UZBRUKUMIEM?

Pirmkārt ar Betafence žogiem

Kā aizsargāt kritisko infrastruktūru no IT uzbrukumiem?

Daudzi dalībnieki, 22. novembrī Monžā notikušajā tehnbiskajā semināra, apsprieda šo tēmu un piedalījās imitētā uzbrukumā.

Sanāksmi organizēja CIAS Elettronica sadarbībā ar citiem uzņēmumiem: Betafence Italia un Spark Security sadarbībā ar NCP Italy SRL (tīkla kompetenču nodrošinātājs), kas veic tādas funkcijas kā drošības pārvaldnieks, vadītājs, tīkla administrators, datu centra vadītājs un IT tehniķis, kā arī operatori, kas vēlas paplašināt savas kompitences drošības jomā.

Seminārs tika organizēts, lai noteiktu ar tīkla drošību saistītos jautājumus un piedāvātu labākos iespējamos risinājumus, kas būtu jāīsteno, lai novērstu nesankcionētu un aizdomīgu piekļuvi vai izmantošanu. Sanāksmes dalībnieki apsprieda un analizēja jautājumus, kas saistīti ar LAN un WIFI tīkla drošību un piekļuvi internetam.

Semināra tēma izraisīja lielu interesi par aktuālajiem IT uzbrukumiem IP drošības sistēmai ar dzīvo prezentāciju, lai demonstrētu profesionālo hakeru izmantotos paņēmienus un rīkus. Tika prezentēti specializēti risinājumi kritiskajām infrastruktūrām saskaņā ar direktīvu 114/2008 / EK, kā arī standartiem EN50151 un CEI 73-3.

Betafence prezentācijas nosaukums bija “No elektroniskās uz fizisko drošību: 360° drošība kritiskajai infarstruktūrai”. Betafence ir augsti specializēts uzņēmums, kas darbojas drošības sektorā, kas piedāvā daudzus risinājumus, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, kas pielāgotas vajadzīgajam drošības līmenim, ieskaitot žogu paneļus, barjeras, vārtus, kas vajadzības gadījumā var būt aprīkoti ar piekļuves reģistrēšanu un kontroles sistēmām.

Andrea Sisti (Betafence Italia tirdzniecības nodaļas vadītājs) un Pierpalo Celestino (Betafence Italia tirdzniecības nodaļas tehniķis) iepazīstināja ar Betafence perimetra drošību kritiskajai infrastruktūrai. Betafence piedāvāto risinājumu mērķis ir nodrošināt ārējo drošību svarīgajām vietām, lai novērstu vai aizkavēti piekļūšanu tām.

Visi dalībnieki saņēma dalības sertifikātus un mācību punktus. Semināts noslēdza 2018. gadā notikušās sanāksmes, kas tika organizētas dažādās Itālijas pilsētās, kur tām katrai un visām tika pievērsta liela uzmanība.