Metināts tīkls ideāli piemērots celtniecībai

Metinātais tīkls no Betafence ir produkts ar dažādu pielietošanu celtniecības nozarē. Pateicoties tā īpašībām, tas var tikt izmantots gan ēku ārpusē, gan iekšpusē.

Metinātā tīkla produkti ir izgatavoti izmantojot metināšanas tehniku. Tā rezultātā, gatavās žoga loksnes var būt pakļautas mehāniskai apstrādei, kas protams paplašina tā izmantošanas veidus daudzās rūpniecības nozarēs.

Zemāk Jūs atradīsiet piecas populārākās metinātā tīkla produktu funkcijas.

  • Ražošanas līnijas aizsardzība

Stieņi kas ir izgatavoti no metināta tīkla palielina drošības līmeni ražošanas līnijas tuvumā: pie mašīnām, kustīgajām daļām vai transporta zonās. Mazs tīkla acojums padara par neiespējamu likt rokas vai pat pirkstus darba mašīnu tuvumā.

Kas vēl vairāk, Betafence var nodrošināt pret koroziju aizsargātus metinātos tīklus pateicoties kam tos var piegādāt tieši uz ražotni.

  • Gultu sastāvdaļa

Izturība un stingrība padara metināto sietu produktus izmantojamus kā gultas sastāvdaļu, piemēram, matrača balstu. Tas ir arī ideāls, kā pildījums dzīvnieku mītnēm, galvenokārt suņiem.

  • Būri olu ražošanai

Viegla mehāniskā apstrāde un lokšņu pieejamība padara metināto tīklu ideālu būvējot plašus un drošus būrus mājputniem. Tos raksturo izcila izturība, tāpēc būrus var novietot vienu uz otra bez riska, ka tie sabruks.

  • Noliktavas plaukti

Uzņēmumu noliktavām nepieciešams vienkāršs, bet tomēr efektīvs risinājums – to garantē metinātā tīkla produkti. Pateicoties to izturībai un stingrībai, tie ir perfekti piemēroti noliktavas daudzstāvu plauktu būvniecībai. Tīklu izmantošana plauktiem ir saskaņā ar ugunsdrošības noteikumiem – ja izcēlies ugunsgrēks, ūdens no izsmidzinātājiem viegli nokļūst līdz pat zemei.

  • Kabeļu novietne

Metināto tīklu izturība un stingrība padara tos par piemērotiem būvējot novietnes pa kurām iet kabeļi ražošanas zālēs. Kabeļu novietnes ir izgatavotas gan no cinkotām stieplēm, gan nerūsējošā tērauda stieplēm, kas paredzētas pārtikas vai ķīmiskajā rūpniecībā.