PRAESIDIAD GROUP izpilddirektors

Michele Volpi atkāpjas no Praesidiad grupas izpilddirektora amata

Londona, Apvienotā Karaliste. Praesidiad, pasaules mēroga integrēto perimetra drošības sistēmu un risinājumu piegādātājs, šodien paziņo, ka ģimenes iemeslu dēļ uzņēmumu atstāj līdzšinējais uzņēmuma izpilddirektors Michele Volpi. Līdz šī gada decembrim viņš turpinās darboties kā izpilddirektors, un pašlaik tiek gaidīts, ka viņš turpinās strādāt uzņēmumā kā padomdevējs. Turpinās pēcteča meklējumi. Pa to laiku Andrew Stevens, uzņēmuma padomes loceklis, ir piekritis pārraudzīt Praesidiad līdz izpilddirektora meklēšanas pabeigšanai.

Michele Volpi pievienojās Praesidiad 2011 gadā. Viņa pārvaldīšanas laikā bizness tika pārveidots sistēmā un risinājumu piegādāšanā, paplašināja uzņēmumu visos gala tirgos un ģeogrāfiskajos apgabalos (tostarp SecureUSA un Gibraltar ieguldījums ASV) un veiksmīgi realizēja Hesco iegādi, kā arī grupas pārsaukšanu par Praesidiad.

Komentējot Michele lēmumu atkāpties, Andrew Stevens teica: “Es esmu ļoti priecīgs strādāt ar Michele. Mēs vēlamies pateikties viņam par viņa smago darbu un novēlēt veiksmi nākotnē. Uzņēmumam ir labas izaugsmes iespējas un tam ir ieviesta pārliecinoša stratēģija , kuru mēs turpināsim izpildīt kopā ar pārējo vadošo komandu.”

Andrew Burgess,  Carlyle Group vadošais direktors piebilda: “Mēs joprojām esam ļoti satraukti par mūsu ieguldījumiem uzņēmumā, un Michele ir bijis virzītājspēks mūsu panākumiem līdz šim. Mums viņš patiešām pietrūks un mēs pilnībā respektējam viņa ģimenes prioritātes tieši tagad un vēlam viņam un viņa ģimenei tikai labu.”

Michele Voipi piebilda: “Man ir bijuši fantastiski septiņi gadi esot Praesidiad, un es esmu ļoti lepns par to, ko mums ir izdevies sasniegt. Tas bija grūts lēmums par atkāpšanos no uzņēmuma izpilddirektora amata, taču ir izveidojusies lieliska vadības komanda un uzņēmuma izredzes ir ļoti spēcīgas.”

Galvenā mītne atrodas Londonā. Praesidiad ir liels spēks aizsardzības risinājumu piegādē, integrētās perimetra drošības sistēmās un rūpnieciskajos tīklos un nožogojumos. Praesidiad Ir mājvieta pasaules mēroga zīmoliem, kas specializējas cilvēku un īpašumu aizsardzībā visā pasaulē. Katru dienu miljoniem cilvēku uzticas, ka Praesidiad produkti aizsargā viņu dzīvi un iztikas līdzekļus no vietējiem un globāliem draudiem, dabas katastrofām un mērķtiecīgiem uzbrukumiem. Uzņēmuma zīmoli ir globāli atzīti par kvalitātes zīmi aizsardzības sistēmās, integrētajos drošības risinājumos un izcilā servisā.

Mediju kontakti

Ja Jums radušies finansiāli jautājumi, lūdzu rakstiet uz Pola Skertchli e-pastu:

Paul.skertchly@praesidiad.com

Par Praesidiad

Praesidiad ir pasaules mēroga līderis spēka aizsardzības risinājumos, integrētajās perimetra drošības sistēmās un rūpnieciskajos tīklos un nožogojumos. Mēs izstrādājam produktus, kas iedvesmo uz pārliecību un uzticēšanos; risinājumus, kas aizstāv un aizsargā militāros, komerciālos un iekšzemes galalietotājus. Mēs aizsargājam kritisko infrastruktūru un aizstāvam publiskās darba vietas un pakalpojumus. Mēs samazinām risku un pasargājam pret teroristu darbībām. Mēs aizstāvam mājas, mikrorajonus un aizsargājam tos, kas sargā mūs. Mūsu zīmoli ir globāli atzīti par kvalitātes zīmi aizsardzības sistēmām, integrētiem drošības risinājumiem un izcilam servisam. Praesidiad, kurā strādā vairāk nekā 1500 darbinieku visā pasaulē, piedāvā plašu speciālistu vietu un ražošanas iekārtu tīklu, sniedzot atbalstu jebkurā laikā un vietā, kad vien tas ir nepieciešams. Mēs lepojamies ar savu pieredzi un mūsu godīgumu; mūsu spēks ir mūsu komanda.