Screeno Line – aizsegi, kas nodrošina privātumu

Rsinājums, kas paredzēts Bekafor un Nylofor paneļiem

Betafence Screeno Line aizsegi ir efektīva reakcija uz arvieni populārāko tendenci pēc privātuma meklēšanas Jūsu īpašumā. Pateicoties to struktūrai, tie nodrošina privātumu un piedāvā pievilcīgu dizainu.

Arvien biežāk klienti , kas meklē labu žogu, izvēlas risinājumus, kas nodrošina maksimālu atdalīšanos no apkārtējās vides. Tādēl, lai apmierinātu tirgus pieprasījumu, Betafence pastāvīgi strādājusi pie jauniem aizsegu variantiem mūsu sistēmām.

Pirms dažiem mēnešiem mēs izstrādājām Screeno Line – aizsegus, kas paredzēti Bekafor un Nylofor žogu sistēmām. Tas ir viens no visnovatoriskākajiem šāda veida risinājumiem privātīpašumu žogu tirgū.

Screeno Line aizsegu priekšrocības

Screeno Line lentes ir izgatavotas no izturīga PVC. Tās ir ļoti viegli uzstādīt. Elementi tiek ievietoti panelī, un pēc tam vertikālās sloksnes piestirpinātas pie stieņiem, izmantojot piedāvātās skavas, un pēc tampanelis papildus tiek aizsargāts ar augšējo sloksni.

Screeno Line aizsegi ir pieejami četrās krāsās (zaļa, antracīta, kā arī gaišā un tumšā koka imitācija), lai Jūs varētu viegli saskaņot tos ar īpašuma arhitektūru.Jāatzīmē, ka tos nav jāizmanto visā panelī. Jūs varat izvēlēties daļēju necaurredzamību un ievietot aizsegus katrā otrajā paneļa ailē.

Screeno Line aizsegi ir ļoti izturīgi pret mainīgajiem laika apstākļiem, tostarp UV starojumu. Aizsegiem nav nepieciešama tīrīšana vai atjaunošana.

Screeno Line aizsegus ir ļoti vienkārši uzstādīt un Jūs to spēsiet bez zvanīšanas profesionāļiem pēc palīdzības. Lai iegūtu sīkāku informāciju, noskatieties šo instrukcijas videoklipu: https://www.youtube.com/watch?v=IGrToK8j-uY&t=31s