Ploty Betafence

Nepieciešama palīdzība?

1000 rakstzīmes atlikušas

Captcha code Atnaujinti vaizdą


baner 001

Privātmāja Katovicē, Čehijā

Divģimeņu māja tika uzcelta jaunā privātmāju rajonā, Katovicē. Abi īpašnieki nolēma izmantot vienāda veida žogu īpašuma priekšpusē. Horizen žogu paneļi ir izgatavoti no horizontāliem profiliem, kas tika izvēlēti šim projektam. Abi īpašumi tika aprīkoti ar veramajiem vārtiem un 4 metrus platiem bīdāmajiem vārtiem. Viss žogs saņēma modernas konstrukcijas antracīta apdari.

mili 2016 09 09 104

Lasīt tālāk ...

Kompānija DEKTRADE, Čehijā

Kompānija Dtsvebniny DEK ir lielākā kompānija DEK holdingā. Kopš uzņēmuma dibināšanas 1993. gadā (izmantojot nosaukumu DEKTRADE) kompānija ir koncentrējusies uz būvmateriālu biznesu. Znojmo pilsētā kompānijai ir liela ēka, ieskaitot noliktavas, iekraušanas platības un autostāvvietas. Visa teritorija ir iežogota ar cinkotiem Nylofor 2D paneļiem, kas uzstādīti uz taisnstūrveida stabiem.

DEK Znojmo 00041

Lasīt tālāk ...

Nacionālā dzelzceļa muzeja krātuve, Čehija

Bijušais lokomotīvju depo Čehijas dzelzceļa sistēmā satur vairāk nekā simts vienības dzelzceļa ritošā sastāva un citus ar to saistītus priekšmetus no dzelzceļa tehnoloģijām. Tie tiek saglabāti ēku iekšpusē un arī brīvā dabā muzeja teritorijā. Visa muzeja teritorija, ieskaitot dzelzceļa daļas, tika iežogota ar Securifor paneļiem, kuri bija līdz 3,5 metrus augstumā. Paneļi tika uzstādīti uz Bekafix Super stabiem un papildus nobeigti ar dzeloņstieplēm novilktiem galiem.

Chomutov 00005

Lasīt tālāk ...

Privātmāja Rajsko ciemā, Polijā

Tā ir neliela māja iespiesta starp lielākām ēkām. Lai iegūtu vismaz nedaudz privātuma, īpašnieks nolēma uzstādīt žogu ar necaurredzamo Horizen sistēmu. Antracīta krāsas paneļi tika uzstādīti un stabiem ar pamata plāksni. Ieejas tika aprīkotas ar vienviru rokas veramajiem vārtiem un vienu divviru veramajiem vārtiem, kas tika motorizēti.

mili 2016 10 15 405

Lasīt tālāk ...

Privātmāja Helmekā, Polija

Privātīpašuma saimnieks nolēma nožogot savu jaunceļamo māju ar divu veidu žogiem: caurredzamiem paneļiem pa sāniem un necaurredzamu mājas priekšpusē. Par priekšējās daļas žogu tika izvēlēta Horizen sistēma. Paneļi tika uzstādīti uz betona pamatiem. Iebrauktuve tika aprīkota ar vienviru ieejas vārtiem un motorizētiem divviru vārtiem automašīnām no Horizen saimes.

mili 2016 10 15 433

Lasīt tālāk ...